Zaufany zakład pogrzebowy z Chorzowa

W życiu każdego człowieka przychodzi moment, kiedy musi pożegnać kogoś bliskiego. Zakład Pogrzebowy Kocel z Chorzowa, z prawdziwym zrozumieniem i szacunkiem dla tych trudnych chwil, oferuje swoje wsparcie i profesjonalną obsługę. Z wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej, nie tylko gwarantuje godną ceremonię, ale również jest miejscem, gdzie można znaleźć pocieszenie i zrozumienie. Firma pogrzebowa Kocel z Chorzowa powstała w 1990r., od początku realizuję swoją misję niesienia pomocy rodzinom pogrążonym w żałobie. Pracownicy wiedzą, że praktyczne aspekty organizacji pogrzebu mogą wydawać się przytłaczające, dlatego od początku do końca, a nawet i po uroczystości funeralnej, bliscy zmarłego otrzymują kompleksowe wsparcie.


Formalności w zakładzie pogrzebowym w Chorzowie 

W trakcie omawiania wszystkich etapów przygotowań do pochówku personel zapewnia pomoc w dopełnieniu wszelkich dokumentów. W imieniu rodzin zajmują się wszystkimi niezbędnymi kwestiami – od uzyskania aktu zgonu w USC, przez wnioskowanie o zasiłek pogrzebowy z takich instytucji jak m.in ZUS lub KRUS, aż po załatwienie wymaganych pozwoleń. Dzięki takiemu rozwiązaniu, bliscy zmarłego odciążeni są z dodatkowego, niepotrzebnego stresu. Wszystkie formalności załatwiane są w sposób przejrzysty, i oczywiście — terminowy. 


Zakład pogrzebowy w Chorzowie zadba o każdy szczegół

W oprawie ceremonii pożegnalnej, którą przygotowuje zakład pogrzebowy Kocel, każdy szczegół ma znaczenie. Rozumieją, jak osobista jest atmosfera ostatniego pożegnania, dlatego dokładają wszelkich starań, aby oprawa pogrzebu była wyrazem najwyższej godności i szacunku dla zmarłego oraz dla u


        
       

Usługi Pogrzebowe Chorzów 

Dom pogrzebowy Kocel Całodobowy kontakt - strona www Dąbrowskiego 11/1, 

41-500 Chorzów       

Numery tel.:  601 447 504 (32) 241 21 83

Jarosław Kajakowski

Jarosław Kajakowski

Redaktor Pamietajmy™