Zakład pogrzebowy z Pucka organizuje ceremonie na najwyższym poziomie

Zakład pogrzebowy Hedez to renomowana firma, która od lat kładzie nacisk przede wszystkim na wspieranie rodzin po stracie bliskich. Nastawiona na ciągły rozwój, chętnie wprowadza nowości i modernizację swoich usług. Doskonale przeszkoleni pracownicy  zapewniają bliskim zmarłego pomoc, zrozumienie i szacunek w procesie organizacji ceremonii pogrzebowych. Bardzo dbają o to, aby każda uroczystość była zindywidualizowana i podkreślająca charakter osoby, która odeszła. Dbałość o detale i najdrobniejsze akcenty pozwala na przygotowanie wyjątkowych pożegnań. 

Wykwalifikowani specjaliści z zakładu pogrzebowego Hedez z Pucka, z powołaniem pomagają każdemu w najtrudniejszych momentach życia. Dostępni całodobowo pod numerem telefonu 602 274 205, służą fachowym doradztwem oraz niezależnie od dnia tygodnia, przyjmują zlecenia na odbiór zmarłych, aby przetransportować ich do własnej chłodni. Dzięki bogatemu technicznie zapleczowi, tanatokosmetycy mogą ze starannością i precyzją przygotować zmarłych do ich ostatniej drogi. Zatuszują wszelkie zmiany skórne, oznaki choroby czy wieku. Zrobią wszystko, aby osoby te prezentowały się jak najlepiej w trakcie ich pożegnania z bliskimi. 

Specjaliści zakładu pogrzebowego w Pucku fachowo przeprowadzą proces ekshumacji

Pracownicy zakładu pogrzebowego Hedez dbają, aby wszelkie formalności były załatwione w sposób rzetelny i terminowy. Tyczy się to również kwestii związanej z ekshumacją zwłok. Zdarzają się sytuacje, kiedy rodziny pragną przenieść bliską osobę do rodzinnego grobowca w innym miejscu. Przyczyną dokonania ekshumacji może być również prowadzona przez służby sprawa kryminalna, która wymaga ponownego zbadania zwłok. Po spełnieniu warunków i uzyskaniu zgód, specjaliści przeprowadzają ekshumację pomiędzy 16 października a 15 kwietnia. W zależności od stanu, w jakim ciało zostało wydobyte, może być złożone w nowej trumnie bądź skremowane i złożone w urnie, a następnie ponownie pochowane w innej lokalizacji. 

Zakład Pogrzebowy Hedez - Dane kontaktowe

Adres: 1 Maja 8

Puck, 84-100

Numery tel: 602274205 / 607266108

Numer tel. biuro: 58 673 22 44

Adres e-mail: hedez@wp.pl

Jarosław Kajakowski

Jarosław Kajakowski

Redaktor Pamietajmy™