Usługi zakładu pogrzebowego na Pradze Północ - Nowoczesność w tradycyjnej oprawie

Praga Północ, znana przede wszystkim z zabytkowej architektury i klimatycznych uliczek, oferuje wiele różnego rodzaju usług. Jednym z miejsc, które zasługuje na uwagę, jest zakład pogrzebowy Elizjum, który służy mieszkańcom w najtrudniejszych chwilach ich życia. Choć biuro jest usytuowane w jednym z najstarszych rejonów Warszawy, wyróżnia się postępowym podejściem do organizacji uroczystości pogrzebowych. Zespołowi pracowników zależy na tym, by pogrzeb był nie tylko chwilą pożegnania, ale także czasem refleksji i hołdu dla zmarłego. W tym celu łączą tradycyjne wartości z nowoczesnymi rozwiązaniami. To pozwala na usprawnienie zorganizowania pochówku i zindywidualizowanie uroczystości. 


Zakład pogrzebowy Praga Północ posiada szeroką gamę usług


W zakładzie pogrzebowym Elizjum można liczyć na całodobowe wsparcie pod numerem telefonu 513 059 721. Empatyczny i doświadczony personel kompleksowo zorganizuje ceremonię pogrzebową – począwszy od załatwienia wszystkich wymaganych formalności, w tym wnioskowania o zasiłek pogrzebowy, przez pomoc w wyborze trumny czy urny, aż po transport zmarłych na terenie kraju lub międzynarodowo. Rodziny mogą również skorzystać z opcji zamówienia kwiatów na miejscu bądź online na stronie zakładu Elizjum z Pragi Północ. Takie rozwiązanie umożliwia podarowanie kwiatów zmarłemu nawet przez osoby, które fizycznie nie miałyby możliwości zjawić się na pogrzebie.


W trosce o rodziny - zakład pogrzebowy Praga Północ


To, co zdecydowanie wyróżnia zakład pogrzebowy Elizjum na tle innych firm, to przede wszystkim ludzie. Wykwalifikowany zespół pracowników to osoby, które potrafią wsłuchać się w potrzeby rodziny, okazać autentyczną empatię i wspierać w trudnych chwilach. Z należytym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły dbają o to, by każda ceremonia była wyjątkowa i dostosowana do indywidualnych oczekiwań. Rozumieją, jak trudne emocje mogą przeżywać ich klienci, dlatego starają się być jak najlepszym wsparciem niezależnie od pory dnia czy nocy.

Dom Pogrzebowy Elizjum Praga Północ

Adres: Targowa 46/48,    

03-733 Warszawa Praga Północ

Strona www firmy Elizjum

Całodobowe numery tel.: 513 059 721/519 666 163

Adres e-mail: biuro@elizjum-warszawa.pl

Jarosław Kajakowski

Jarosław Kajakowski

Redaktor Pamietajmy™