Profesjonalna organizacja przewozu zwłok do i z Polski

Zakład "Glob Drejka", to renomowana firma rodzinna prowadzona przez Macieja Drejkę z rodziną, którzy od ponad trzydziestu lat z oddaniem i profesjonalizmem świadczą usługi w branży pogrzebowej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się głównie w międzynarodowym transporcie zmarłych zarówno do Polski, jak i z Polski do dowolnego kraju na świecie. Ich działania obejmują szeroki zakres usług, skupiając się na zapewnieniu godnego pożegnania dla zmarłych oraz wsparcia dla ich rodzin w trudnych chwilach.

Głównym filarem oferty firmy "Glob Drejka" jest międzynarodowy transport zwłok. Firma ta zdobyła uznanie i zaufanie klientów poprzez doskonałą organizację i przeprowadzenie procesów przewozu zmarłych pomiędzy różnymi krajami. Zakres ich działań obejmuje przewóz zwłok z obszaru Europy, Azji, obu Ameryk oraz Australii do Polski, a także transport zwłok z Polski do Niemiec, Anglii, Ukrainy lub do dowolnego innego wskazanego kraju. Niezależnie od destynacji, firma "Glob Drejka" zajmuje się także sporządzaniem niezbędnej dokumentacji oraz uzyskiwaniem wymaganych pozwoleń, co gwarantuje sprawny przebieg procesu przewozu.

Niezwykle ważnym aspektem działalności firmy jest także możliwość kremacji zwłok za granicą oraz przesłania urny z prochami do Polski. Firma posiada własne krematorium w Przasnyszu (województwo mazowieckie), co umożliwia przeprowadzenie tego procesu z poszanowaniem najwyższych standardów już w kraju. W związku z tym klienci mają pewność, że ich bliscy zostaną godnie pożegnani, a ich ostatnie życzenie zostanie spełnione z należytą troską. Możliwa jest także sprawna organizacja pogrzebu w dowolnym mieście w Polsce.

Międzynarodowy transport zmarłych do Polski – specjalność od 30 lat

"Glob Drejka" to nie tylko organizacja pogrzebów międzynarodowych, lecz także partner w trudnych chwilach, oferujący pełne wsparcie. Firma zapewnia nie tylko specjalistyczne trumny z wkładem metalowym oraz różnorodne rodzaje urn, ale również tłumaczenia przysięgłe oraz pomoc prawnika. Dzięki ich doświadczeniu oraz zaangażowaniu, rodziny mogą liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę w najważniejszych dla nich momentach.

Firma "Glob Drejka" zdaje sobie sprawę, że organizacja międzynarodowego transportu zwłok wiąże się nie tylko z emocjonalnym obciążeniem, ale także z pewnymi aspektami finansowymi. Dlatego oferuje różnorodne formy finansowania kosztów pogrzebu oraz przewozu zwłok, w tym możliwość uzyskania zasiłku pogrzebowego, który może pomóc w sfinansowaniu transportu ciała z zagranicy do Polski.

Oprócz usług związanych z międzynarodowym transportem, "Glob Drejka" świadczy również szeroki zakres innych usług pogrzebowych. W ofercie znajduje się m.in. kremacja zwłok w Polsce, ekshumacja zwłok na terenie Polski, Europy i całego świata, dostęp do dużej gamy urn na prochy oraz odzież dla zmarłych i akcesoria pogrzebowe.

Długoletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz profesjonalizm Macieja Drejki i pracowników sprawia, że firma "Glob Drejka" jest wiodącą firmą na rynku przewozu zwłok z Anglii, Niemiec i innych krajów do Polski. Cieszy się uznaniem klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Ich dążenie do doskonałości oraz dbałość o każdy detal sprawiają, że mogą Państwo powierzyć im organizację pożegnania bliskiej osoby w troskliwych i doświadczonych rękach.

Jarosław Kajakowski

Jarosław Kajakowski

Redaktor Pamietajmy™