Firma pogrzebowa z Gorzowa Wielkopolskiego - wysoki poziom usług pogrzebowych

Gdy następuje moment żałoby i zmierzenia się z nową rzeczywistością, nie tylko potrzebujemy, aby wsparli nas bliscy, ale także prawdziwi profesjonaliści. Zakład Pogrzebowy Omnis w Gorzowie Wielkopolskim jest miejscem, gdzie z troską dba się o każdy, nawet najmniejszy detal związany z organizacją ceremonii pogrzebowej. Podejście to czyni go jednym z najbardziej zaufanych zakładów w regionie. Firma od wielu lat służy swoją pomocą i całodobowo pod numerami telefonu 95 722 42 08 i 608 573 475 przyjmują zgłoszenia na przewozy zmarłych do pomieszczeń chłodniczych. Wspierają również w dopełnieniu formalności urzędowych, cmentarnych i kancelaryjnych. W razie potrzeby wnioskują również dla rodzin o zasiłek pogrzebowy. 

Dom pogrzebowy Gorzów Wlkp. biuro mobilne i usługi pogrzebowe

Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań wprowadzonych przez zakład pogrzebowy Omnis jest biuro mobilne. Dzięki takiej opcji bliscy nie muszą udawać się do biura zakładu w trudnych chwilach, ponieważ przedstawiciel firmy przyjedzie do nich. Zdarzają się sytuacje, kiedy z powodu wieku, choroby lub innych utrudnień, rodzina nie jest w stanie dojechać na miejsce. Biuro mobilne pozwala na załatwienie wszystkich formalności związanych z pogrzebem w miejscu wybranym przez rodzinę. To wyjątkowe podejście do klienta świadczy o wielkim zaangażowaniu i empatii pracowników zakładu pogrzebowego z Gorzowa Wielkopolskiego. 

Zakład pogrzebowy z Gorzowa Wielkopolskiego przygotuje piękną oprawę florystyczną

Personel zakładu pogrzebowego Omnis dba o to, by każdy element ceremonii był odpowiednio dopasowany do życzeń rodziny zmarłego. W ofercie zakładu rodziny znajdą wieńce i wiązanki pogrzebowe w szerokim zakresie kolorystyki i cen. Dzięki udanej współpracy z lokalnymi florystami kompozycje kwiatowe są zawsze świeże, estetyczne i wykonane z największą precyzją. Możliwość personalizacji wiązanek i wieńców daje pewność, że hołd złożony bliskiej osobie będzie naprawdę wyjątkowy. Na specjalne zamówienie, mogą zostać przygotowane wyjątkowe kompozycje, których nie ma w katalogu firmy. Pracownicy zrobią wszystko, aby spełnić wszelkie prośby czy preferencje bliskich zmarłego.


Całodobowy Zakład Pogrzebowy w Gorzowie Wielkopolskim

Dom Pogrzebowy Omnis Gorzów Wlkp. Adres: ul. Żwirowa 76

66-400 Gorzów Wlkp.

E-mail: omnis@omnis.net.pl  

Całodobowe numery tel.:

  • 95 722 42 08     
  • 608 573 475
Jarosław Kajakowski

Jarosław Kajakowski

Redaktor Pamietajmy™